Electrician auto

Candidatul ideal
-calificare profesionala in domeniu;
- minim 3 ani experienta ca electrician auto intr-un service auto;
- cunostinte tehnice in domeniul auto;
- cunostinte de limba engleza/germana;
- pronuntat simt al raspunderii;
- atentie la detalii;
- spirit de echipa;
- corectitudine si integritate.
Descrierea jobului
-Executa operatii de diagnoza si reparare a autovehiculelor din gama Mercedes-Benz in conformitate cu tehnologiile producatorilor si documentatia specifica de lucru;
-Se implica in gestionarea lucrarilor preluate pentru a atinge asteptarile clientilor in termenul angajat si la calitatea marcii reprezentate;
- Colaboreaza cu seful de atelier, cu personalul de suport si cu toate departamentele din companie in vederea cresterii gradului de satisfactie al clientilor pentru serviciile post vanzare oferite.
Se ofera :
* Pachet salarial foarte atractiv (salariu fix+bonusuri in functie de rezultate);
*Tichete de masa;
* Oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist;
* Cursuri de specialitate.
Contact: office@autoklass.ro